צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
פיל נחלה בכח מתי   | 08:36 23/02/2017
פיצול נחלה בכח עו``ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 12:00 26/02/2017
למרות שהלווים אינם בעלי הנחלה סביר להניח שהבנק החתים את בעלי הזכויות בנחלה על הסכמתם לשיעבוד הנחלה לטובת פרעון חובות הלווים ולכן יכול הבנק לדרוש את מכירת המשק לצורך תשלום החוב, עניין פיצול הנחלה במקום מכירת הנחלה יכול היות סוג של פתרון מבחינת הבנק על מנת להימנע ממכירת הנחלה. מקרה בעייתי המצריך לראות מה בדיוק היו מסמכי השיעבוד של הבנק.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד