צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
ירושה של מי?? שלי   | 07:59 6/11/2013
ירושה של מי? עו''ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 10:39 6/11/2013
שלי שלום,
חוסר הוודאות בו את נמצאת כאשר אין בידייך צוואה ואינך יודעת מה עתידו של המשק אכן יוצרים תחושה של בלבול.
השאלות ששאלת מורכבות ולא ניתן לענות עליהם בצורה מדויקת בפורום מכיוון שיש משמעות לסוג המינוי של אחיך כבן ממשיך ולטיב המינוי.
את עניין הצוואה אם יש בידו או אין בידו של אחיך, ניתן לפתור באמצעות הגשת בקשה למתן צו ירושה, כך שאם יש בידו צוואה הוא יצטרך להראותה ואם לא יראה ינתן צו ירושה שווה בין כל היורשים.
גם אם מונה בן ממשיך במשק יש אפשרות לקבלת פיצוי כספי על חלקך בירושה.
ככל שחולפות השנים הדבר ישמש לרעתך, ייתכן שהמשק כבר רשום על שמו.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד