צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
זכויות חבר אגודה אבי   | 07:44 28/06/2013
זכויות חבר אגודה עו''ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 21:57 29/06/2013
מה המצב כאשר האגודה חייבת לחבר אבי   | 11:51 30/06/2013
לעו"ד תמיד יש תשובה.... אבי   | 08:04 8/07/2013
לעו"ד תמיד יש תשובה אבל לאת תמיד מדוייקת עו''ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 10:57 8/07/2013
פורום אינו משמש למתן פתרונות נקודתיים או למתן חוות דעת משפטיות. הפורום משמש לקבל רקע והכוונה מקצועית ועל מנת לתת כלים בפני באי הפורום כיצד להתמודד עם השאלות.
בחלק מהמקרים התשובות בפורום מספקות את השואל ובחלקן הן משאירות את השואל ללא מענה מוחלט, זה טיבו ומהותו של הפורום.
אני מניח שאם היתה לך בעיה רפואית מטרידה לא היית מסתפק בשליחת שאלה בפורום אלא תגיע לרופא כדי שיקבל ממך את כל הפרטים ורק על סמך כך יתן לך תרופה שמתאימה לך, למרות שאת התרופה יתכן ואתה יכול לרכוש בכל בית מרקחת בעצמך...
אם התשובה אינה מספקת תוכל לפנות לפורומים אחרים המתמחים בתחום או להגיע ל"רופא" בתחום בו נשאלת השאלה, כדי לקבל תשובות מדויקות ומוסמכות.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד