צור קשר
דלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked
 03-5500661

פורום מושבים ונחלות

פורום זה מנוהל ע"י עו"ד ונוטריון גלעד שרגא, מומחה לדיני אגודות שיתופיות , מושבים, נחלות ומשקים חקלאיים.

 

מטרת הפורום הינה לתת לכם הגולשים, מידע כללי ותשובות ראשוניות לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים, נחלות, בן ממשיך , פיצול נחלה וירושת המשק החקלאי.

 

חשוב לנו להבהיר ולהדגיש, כי תשובה בפורום אינה באה במקום התייעצות והסתייעות בעורך דין ולא מהווה לו תחליף. אנו ממליצים בכל לשון שלא לנקוט בצעדים מעשיים בהסתמך על תשובה בפורום המבוססת על מידע חלקי וכללי. לכן, בטרם נוקטים בצעד כלשהו יש לפנות לעורך דין, שיבחן את מלוא הפרטים וייתן לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לנסיבות.

   

הבהרה : התשובות המובאות במסגרת הפורום אינן ממצות ואינן בגדר חוות דעת משפטית, והן ניתנות כהתרשמות ראשונית שאין בצידה אחריות מקצועית. לקבלת תשובות מפורטות יש לפנות לעו"ד ולהציג בפניו את מלוא המידע והמסמכים הדרושים לעניין. 

הוסף נושא חדש
הפרדת מגרש מנחלה גלאור   | 17:38 4/02/2013
הפרדת מגרש מנחלה עו''ד גלעד שרגא, מנהל הפורום   | 09:45 5/02/2013
העברת זכויות של מגרש עליו בנוי בית מגורים מתוך שטח הנחלה משמעותו פיצול המגרש, כך שהזכויות על המגרש ובית המגורים יירשמו בסופו של יום על שמו של הרוכש והדבר כרוך בעלויות מיסוי של פיצול נחלה.
ניתן לערוך עסקה של מכירה כבר עכשיו אולם הביצוע של הפרדת המגרש יהיה בעתיד, גם עסקה זו מחוייבת כבר ממועד עריכתה בתשלום מס רכישה עבור הרוכש ומס שבח ככל וישנו עבור המוכר.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד